Organizator konkursu Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska już po raz siódmy zaprasza wszystkie osoby fizyczne, które zawodowo są związane z dziedziną rachunkowości i podatków, księgowych, księgowych małych i dużych firm oraz biur rachunkowych do walki o prestiżowy tytuł Lidera Księgowości. Konkurs daje możliwość nie tylko sprawdzenia swojej wiedzy, ale także rozwoju umiejętności oraz wyróżnienia swojej osoby i działalności na tle konkurencji.


Patronat honorowy nad VII edycją konkursu objęli: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Polska Izba Biegłych Rewidentów oraz Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej.


W składzie jury konkursu znaleźli się: Barbara Misterska-Dragan – przewodnicząca jury, dr Teresa Cebrowska z SKwP, dr Mariusz Cieśla z KRDP, Wiesława Moczydłowska z KRDP, Jolanta Gałuszka z PIBR oraz mec. Robert Oliwa reprezentujący Pracodawców RP.


Zarejestrować swój udział w konkursie można do 31 stycznia 2018 r. W tym celu należy w pierwszym etapie konkursu rozwiązać liczący 50 pytań test sprawdzający wiedzę z zakresu rachunkowości, podatków oraz prawa pracy. Dodatkowe punkty można zdobyć za wypełnienie przygotowanej dla uczestników ankiety. 


100 uczestników, którzy otrzymają największą liczbę punktów, zostanie zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu. W czasie jego trwania uczestnicy będą musieli rozwiązać zadanie sytuacyjne. Zadanie zostanie udostępnione w lutym 2018 r.
Wyłącznie 10 najlepszych graczy dotrze do ostatniego – trzeciego etapu. Finaliści konkursu spotkają się na indywidualnych rozmowach z Jury konkursu, które wyłoni zwycięzcę. Rozmowy z Jury odbędą się przed uroczystą Galą Finałową, która będzie mieć miejsce w kwietniu 2018 r.
Wszystkie szczegóły organizacyjne oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie www.liderksiegowosci.pl.
Zapraszamy!