Serdecznie zapraszamy na cykl konferencji pt.: " Doradca podatkowy profesjonalnym partnerem biznesowym przedsiębiorcy. Specjalne Strefy Ekonomiczne. Zasady opodatkowania przedsiębiorstw. Zmiany w VAT na 2013 rok", który odbędzie się w październiku br. w miastach:

Gdańsk – 4 października 2012 r.
Łódź – 5 października 2012 r.
Wrocław - 10 października 2012 r.
Katowice - 11 października 2012 r.
Rzeszów – 12 października 2012 r.

Podczas 5 spotkań w różnych miastach w Polsce, prelegenci – doświadczeni doradcy podatkowi – omówią ustrojowe i podatkowe przepisy związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstw na terenie SSE, przedstawią praktykę ich stosowania popartą najciekawszym orzecznictwem sądowym oraz interpretacjami resortowymi jak również podzielą się swoimi praktycznymi doświadczeniami z prowadzenia spółek działających na terenie SSE. II blok tematyczny – ze względu na olbrzymią wagę zagadnień - będzie w całości poświęcony prezentacji proponowanych rozwiązań w podatku VAT, które wejdą w życie na przestrzeni 2013 roku.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich edycjach, podczas konferencji będzie możliwość wymiany doświadczeń, dzielenia się swoimi praktycznymi problemami w zakresie poruszanej tematyki oraz dyskusji w gronie praktyków stosujących przepisy podatkowe.

Udział w konferencji umożliwia zdobycie punktów szkoleniowych wymaganych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych, w wymiarze 4 godzin.

Pełny opis i program szkolenia, warunki uczestnictwa oraz formularz rejestracyjny dostępne na:
www.doradcapodatkowy.abc.com.pl/konferencja

Cykl konferencji pt. Doradca podatkowy profesjonalnym partnerem biznesowym przedsiębiorcy organizowany jest od 2010 roku i jest wspólnym przedsięwzięciem Wolters Kluwer Polska oraz Krajowej Izby Doradców Podatkowych.