Już po raz trzeci specjaliści oraz pasjonaci tematyki Bezpieczeństwa i Higieny Pracy wezmą udział w Mistrzostwach Kadry BHP.

Celem konkursu jest stworzenie prestiżowego rankingu ekspertów, którzy wyznaczając standardy w branży i przedsiębiorstwach, każdego dnia przyczyniają się do budowy bezpieczniejszego środowiska pracy. Ponadto zależy nam na zintegrowaniu grona osób aktywnie zaangażowanych w propagowanie kultury bezpieczeństwa w pracy.

Pierwszy etap konkursu wystartuje 24 kwietnia i potrwa do 12 maja br. W tym czasie do rozwiązania będzie test wiedzy, który składać się będzie z 30 pytań jednokrotnego wyboru. Pięćdziesiąt osób, które uzyskają najwyższą liczbę punktów, zostanie zakwalifikowanych do drugiego etapu, który wyłoni ostatecznych zwycięzców.

Drugi etap Mistrzostw Kadry BHP odbędzie się 18 maja i składać się będzie z testu wiedzy on-line (20 pytań jednokrotnego wyboru) oraz 5 pytań otwartych, wymagających opisowego podania rozwiązania. Finaliści konkursu zostaną wybrani na podstawie największej liczby punktów z II etapu konkursu. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród będzie miało miejsce 9 czerwca.

Źródło: www.konfederacjalewiatan.pl, stan z 4.04.2017 r.