Jak wynika z informacji firmy, od teraz wszyscy etatowi pracownicy punktów przyjmowania zakładów STS, którzy będą chcieli skorzystać z wcześniejszej wypłaty wynagrodzenia, będą mogli to zrobić bez konieczności angażowania pracodawcy. Wystarczy, że za pomocą aplikacji mobilnej Symmetrical wybiorą dostępną kwotę na swoim smartfonie, a w ciągu minuty środki pojawią się na ich koncie bankowym.

– Konsekwentnie rozwijamy ofertę STS skierowaną do pracowników. Chcemy być postrzegani jako świadomy, atrakcyjny i nowoczesny pracodawca, który zapewnia stabilne miejsce pracy, w którym warto budować swoją karierę. Wprowadzenie Symmetrical sprawia, że w tak trudnych dla gospodarki i ludzi czasach, bierzemy w pewnym stopniu odpowiedzialność za komfort finansowy naszych pracowników punktów przyjmowania zakładów – mówi Paweł Sikora, PR Manager STS.

Piotr Smoleń, CEO Symmetrical Labs podkreśla, że kategoria „salary benefits” zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród pracodawców, którzy rozumieją aktualne potrzeby pracowników i chcą zapewnić im poczucie finansowego bezpieczeństwa.