Szkolenia online Nowe zasady przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji – jak przygotować organizację na zmiany w Kodeksie pracy 29.06.2026r. godz.: 10:00
Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

Główny inspektor pracy nagrodził dziennikarzy

Główny inspektor pracy przyznał doroczne nagrody dla dziennikarzy mających szczególne osiągnięcia w popularyzacji problematyki ochrony pracy. Wręczył je 2 grudnia 2016 r. w siedzibie Głównego Inspektoratu Pracy w Warszawie. W uroczystości wzięli udział dyrektorzy departamentów GIP oraz rzecznik prasowy głównego inspektora pracy.

W tym roku Roman Giedrojć postanowił uhonorować nagrodami w postaci statuetek „Salus publica” 23 dziennikarzy, reprezentujących zarówno centralne jak i lokalne media. W czasie uroczystości podziękował laureatom za cenną współpracę, wspomaganie inspektorów pracy w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów społecznych, wrażliwość na ludzką krzywdę. Spotkanie było okazją do zaprezentowania przedstawicielom mediów najbliższych planów inspekcji pracy i do rozmowy o bieżącej działalności urzędu.

Nagrody głównego inspektora pracy otrzymali m.in.: Elżbieta Łukowska - Informacyjna Agencja Radiowa, Aleksander Główczewski - Polska Agencja Prasowa, Łukasz Guza - Dziennik Gazeta Prawna i Karolina Topolska - Dziennik Gazeta Prawna.

Źródło: www.pip.gov.pl, stan z dnia 5 grudnia 2016 r.

Polecamy książki z prawa pracy