na wniosek Ministra Pracy i Polityki Socjalnejza zasługi w pracy zawodowej oraz działalność związkową
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1. Głowacka-Olas Irena c. Zbigniewa, 2. Mielnik Bogdan s. Edwarda, 3. Szymański Marek s. Stefana, 4. Topolski Zdzisław s. Zygmunta,
na wniosek Wojewody Bielskiego:
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
5. Fucz Henryk s. Władysława, 6. Remsak Zbigniew s. Tomasza,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
7. Kozub-Pilch Zofia c. Jana, 8. Matyja Franciszek s. Stanisława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
9. Bartyzel Bolesław s. Franciszka, 10. Burda Stefan s. Henryka, 11. Ciupek Stanisława c. Pawła, 12. Dyląg Anna c. Józefa, 13. Grzesik Wiesław s. Stanisława, 14. Handzlik Jan s. Alojzego, 15. Jeleń Karol s. Piotra, 16. Kadłuczka Czesław s. Wawrzyńca, 17. Klaja Eugeniusz s. Tadeusza, 18. Kowalówka Maria c. Franciszka, 19. Krupa Euzebiusz s. Kazimierza, 20. Natkaniec Marek s. Władysława, 21. Okarus Zbigniew s. Józefa, 22. Pierzchała Józefa c. Stanisława, 23. Rabiega Henryk s. Józefa,
za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
24. Łopata Stanisław s. Stanisława, 25. Patera Bogusław s. Feliksa,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
26. Hubczak Stanisław s. Jana, 27. Rączka Marek s. Juliana, 28. Zabłocki Jarosław s. Eugeniusza,
na wniosek Wojewody Chełmskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
29. Gałan Celina c. Andrzeja, 30. Kieller Krzysztof s. Bolesława, 31. Koszut Józef s. Adama, 32. Kowalczyk Jan s. Aleksandra, 33. Pękalski Roman s. Józefa,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
34. Boruchalska Stefania c. Stanisława, 35. Iwaniuk Leokadia c. Włodzimierza, 36. Mazurek Anna c. Zygmunta, 37. Pilarska Małgorzata c. Mieczysława, 38. Prus Elżbieta c. Tadeusza, 39. Prus Leszek s. Mariana, 40. Tomaszewski Andrzej s. Józefa,
na wniosek Wojewody Lubelskiego
za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
41. Drąg Henryk s. Stanisława,
na wniosek Wojewody Łomżyńskiego:
za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
42. Jasiewicz Józef s. Olgierda, 43. Kisiel Zofia c. Aleksandra,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
44. Dąbrowski Józef s. Piotra, 45. Milewski Antoni s. Wacława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
46. Jasionowski Ryszard s. Bolesława, 47. Kordulski Zbigniew s. Zygmunta, 48. Poczobut Józef s. Witolda, 49. Więsak Ryszard s. Tadeusza,
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
50. Kaczyński Mieczysław s. Stanisława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
51. Bogucki Józef s. Stanisława, 52. Bujko Marianna c. Józefa, 53. Gwiazdowski Kazimierz s. Adama, 54. Kołakowski Paweł s. Józefa, 55. Pędziński Waldemar s. Romana, 56. Turkowski Jan s. Maksymiliana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
57. Chrostowski Jan s. Józefa, 58. Kowalczyk Marek s. Jana, 59. Kryński Stanisław s. Tadeusza, 60. Suchodolski Krzysztof s. Mariana,
na wniosek Wojewody Włocławskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
61. Kupczak Józef s. Michała,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
62. Barczak Barbara c. Jana, 63. Chęciński Jan s. Stanisława, 64. Jabłońska Helena c. Piotra, 65. Kostecka Barbara c. Wacława, 66. Kwiecień Ewa c. Józefa, 67. Laaser Krystyna c. Bolesława, 68. Malinowska Halina c. Edwarda, 69. Napiórkowska Stanisława c. Czesława, 70. Różycka Genowefa c. Czesława, 71. Sadowski Marek s. Leona, 72. Stadnik Wanda c. Adama, 73. Szydłowska Krystyna c. Lucjana, 74. Tarnecka Janina c. Zygmunta, 75. Wichrowska Wanda c. Stefana, 76. Zatorska Zofia c. Mieczysława,
na wniosek Wojewody Wrocławskiego:
za zasługi w działalności na rzecz rozwoju ogrodnictwa działkowego:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
77. Moszkowski Janusz s. Antoniego, 78. Rudnicki Leonard s. Jana, 79. Smolis Józef s. Jana,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
80. Janiszewski Jan s. Jana, 81. Magiera Aleksandra c. Stanisława, 82. Stiller Zbigniew s. Jana, 83. Truchlińska Jadwiga c. Józefa, 84. Zoll-Paradowska Barbara c. Tadeusza,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
85. Adamska Krystyna c. Bronisława,
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
86. Wiśniewska Henryka c. Jana,
za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego
KRZYŻEM ZASŁUGI
ZA DZIELNOŚĆ
na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji:
87. Chmielecki Bogusław s. Wojciecha, 88. Dębski Zbigniew s. Władysława, 89. Orłowski Paweł s. Mirosława, 90. Pryczkowski Piotr s. Jerzego, 91. Utracki Janusz s. Aleksandra, 92. Wentlant Dariusz s. Sławomira,
MEDALEM
ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ
na wniosek Wojewody Katowickiego:
93. Jambor Tomasz s. Jerzego, 94. Janik Franciszek s. Brunona,
na wniosek Wojewody Sieradzkiego:
95. Świętczak Sławomir s. Tadeusza.