Apartamenty będą wyposażone w niezależną łazienkę, wyposażony aneks kuchenny z lodówką, płytą grzejną, czajnikiem elektrycznym, itp., a także nowoczesny system instalacji przywoławczej.

Inwestorzy oferują także  dostęp do całodobowej ochrony lokali, usług porządkowych, usług pralniczych i możliwości korzystania z zakupów na życzenie oraz usług opiekuna. W sytuacjach nagłych mieszkańcy mają zagwarantowaną opiekę medyczną.

3 grudnia 2014 odbędzie się  prezentacja medialna projektu.

Czytaj: W Polsce brak zintegrowanej opieki dla seniorów >>>

Angel Poland Group  jest obecna na polskim rynku od 2003 roku, jest deweloperem, znanym z realizacji inwestycji mieszkalnych oraz komercyjnych. Ma za sobą przedsięwzięcia przeprowadzone we Wrocławiu, Krakowie oraz Warszawie, między innymi  krakowskie Angel Plaza i Angel City, wrocławskie OVO Hilton i The Granary oraz Wilanów One w Warszawie.Drugi z inwestorów, brytyjski MD Nursing jest operatorem centrów opieki nad osobami starszymi o zróżnicowanych potrzebach, znajdujących się w różnym stanie fizycznym i psychicznym. Począwszy od osób samodzielnych, poprzez osoby wymagające doraźnej opieki, jak też osoby wymagające stałego całodobowego nadzoru.