- Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza to jedna z najlepszych placówek medycznych w Małopolsce – mówił podczas uroczystości otwarcia poradni wicemarszałek województwa małopolskiego Wojciech Kozak. Podkreślił także, że projektów zmierzających do podniesienia jakości świadczonych w tym szpitalu usług będzie znacznie więcej. 

Modernizacja poradni objęła prawie 400  mkw  powierzchni, w jej efekcie zmieniono układ pomieszczeń, wyburzając i stawiając nowe ściany. Wymieniono też stolarkę, instalacje, a także zmodernizowano sanitariaty. Koszt inwestycji wyniósł prawie 400 tys. zł, a środki te pochodziły w całość z budżetu szpitala.  

Czytaj: Tarnów: powstanie oddział psychiatrii w Szpitalu im. św. Łukasza >>>

Szpital św. Łukasza to jedna z ważniejszych i największych placówek w Małopolsce. Prowadzi kompleksowe leczenie między innymi w dziedzinie onkologii, neurologii, neurochirurgii, uzależnień czy psychiatrii. Udziela rocznie 130 tysięcy  specjalistycznych porad i przyjmuje na oddziały  34 tysiące pacjentów.

Zagadnienia związane z zamówieniami publicznymi są tematem szkolenia organizowanego przez wydawnictwo Wolters Kluwer. Jego celem jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy na temat nowych regulacji, z jednoczesnym omówieniem tematów, które szczególnie budzą jeszcze wiele wątpliwości wśród praktyków stosujących ustawę Prawo zamówień publicznych. Przekazywana wiedza opiera się na konkretnych przykładach i orzecznictwie, przy jednoczesnym uwzględnieniu faktu, iż za chwilę otworzą się nowe drogi pozyskiwania pieniędzy na dofinasowanie inwestycji z Unii Europejskiej.

Więcej informacji: www.profinfo.pl