W placówce będzie działać 11 gabinetów lekarskich. Jedną z oferowanych dziedzin usług medycznych będzie także kompleksowa opieka stomatologiczna.

Pod koniec kwietna 2015 roku Medi Partner otworzył  centrum medyczne w Kielcach. Medi Partner prowadzi też trzy placówki w Warszawie. Przy ulicy Nowolipie działają dwie: pod numerem 25 oraz 18, jedna przy ulicy Jana Kazimierza 28. Placówki prowadzą w sumie 56 gabinetów lekarskich, zatrudniają ponad 150 lekarzy specjalistów, w przychodniach co roku odbywa się ponad 260 tysięcy konsultacji.

Medi Partner posiada także sieć placówek partnerskich w ponad 60 miastach Polski. Współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Czytaj: Dantex Med: zmiana nazwy na Medi Partner>>>


Medi Partner jest częścią Grupy Medicover. Wcześniej działał jako Dantex Med, którego właścicielem była spółka Dantex, specjalizująca się w budowie, wynajmie i administracji obiektów biurowych i handlowych. 

LEX Przychodnia to serwis dopasowany do codziennych obowiązków osób zarządzających ambulatoryjnymi podmiotami leczniczymi, który zapewnia wiarygodną, aktualną rzetelną i zrozumiałą informację z zakresu prawa i zarządzania przychodnią. Oferuje natychmiastowe wsparcie w rozwiązywaniu problemów oraz rozwiązania podane w zakresie, który odpowiada dokładnie potrzebom dyrektorów oraz kierowników przychodni.

Więcej informacji: www.produkty.lex.pl