Umowę na wynajęcie pomieszczeń przy ulicy Przyokopowej podpisała Enel Invest, spółka zależna Centrum Medycznego Enel-Med. Okres najmu wynosi 10 lat. 

Ulica Przyokopowa znajduje się w warszawskiej dzielnicy Wola, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. 

Enel-Med prowadzi w Warszawie siedem oddziałów własnych - Promenada, Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska i Zacisze. Oddziały własne Enel-Med. znajdują się także w Gdańsku (Grunwaldzka), Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Kupiec Poznański) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie, West Gate).

Czytaj: Enel-Med: rok 2014 dobrym rokiem dla spółki >>>

Enel-Med prowadzi także sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych (Sonoco w Łodzi, Philips w Pile, NBP i Millennium w Warszawie, LG Display Poland w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Biskupice Podgórne, Podstrefie Wrocław-Kobierzyce, Przychodnia Przyzakładowa w Rossmann SDP w Łodzi), klinikę medycyny estetycznej Estell oraz dwa szpitale w Warszawie: wielospecjalistyczny Szpital Zacisze, funkcjonujący od 1998 roku (operacje z zakresu: ginekologii, laryngologii, okulistyki, chirurgii naczyniowej i ogólnej) i otwarty w 2012 roku Szpital Centrum, gdzie wybitni lekarze operatorzy przeprowadzają innowacyjne zabiegi z zakresu ortopedii, neurochirurgii i chirurgii ręki. Ogólnopolska sieć medyczna Enel-Med obejmuje również ponad 1.300 placówek partnerskich w całej Polsce.

LEX Przychodnia to serwis dopasowany do codziennych obowiązków osób zarządzających ambulatoryjnymi podmiotami leczniczymi, który zapewnia wiarygodną, aktualną rzetelną i zrozumiałą informację z zakresu prawa i zarządzania przychodnią. Oferuje natychmiastowe wsparcie w rozwiązywaniu problemów oraz rozwiązania podane w zakresie, który odpowiada dokładnie potrzebom dyrektorów oraz kierowników przychodni.

Więcej informacji: www.produkty.lex.pl