Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Jovimed działa od 2012 roku. Zajmuje nowo wybudowany obiekt, który składa się z pięciu połączonych ze sobą pawilonów. Znajduje się w nim 48 pokoi (1- i 2-osobowych), w których może zamieszkać 60 pensjonariusze. W placówce znajduje się między innymi  pokój kąpielowy z ruchomą wanną i podnośnikiem, dwie windy, dwie biblioteczki, świetlica.

Ośrodek obejmuje Dom Seniora Jovimed, który oferuje pobyty stałe i czasowe, pielęgnacyjne pobyty poszpitalne, pobyty z pakietami rehabilitacyjnymi, oraz Centrum Rehabilitacji Jovimed, oferujące usługi rehabilitacyjne. Centrum posiada gabinety do fizykoterapii, hydroterapii i masażu oraz salę gimnastyczną wyposażoną w sprzęt do kinezyterapii i ćwiczeń aerobowych. W placówce można także skorzystać z konsultacji specjalistów: specjalisty chorób wewnętrznych, rehabilitanta i neurologa.

Usługi placówki są komercyjne. Placówka mieści się przy ulicy Zachodniej 37. 

Zakup ośrodka to element realizacji strategii rozwoju Enel-Med na lata 2014-2016. Centrum Medyczne Enel-Med S.A. istnieje od 1993 roku. Oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia. 

Czytaj: Warszawa: Enel-Med otwiera najnowocześniejszą klinikę sportową w Polsce>>>

Na ogólnopolską sieć medyczną Enel-Med składają się wieloprofilowe oddziały własne, zlokalizowane w Warszawie (Promenada, Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska, Zacisze), Gdańsku (Grunwaldzka), Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Katowicach (przy ulicy Chorzowskiej), Poznaniu (Kupiec Poznański) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie, West Gate), sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych (Sonoco w Łodzi, Philips w Pile, NBP i Millennium w Warszawie, LG Display Poland w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Biskupice Podgórne, Podstrefie Wrocław-Kobierzyce, Przychodnia Przyzakładowa w Rossmann SDP w Łodzi), klinika medycyny estetycznej ESTELL oraz dwa szpitale w Warszawie: wielospecjalistyczny Szpital Zacisze, funkcjonujący od 1998 roku (operacje z zakresu: ginekologii, laryngologii, okulistyki, chirurgii naczyniowej i ogólnej) i otwarty w 2012 roku Szpital Centrum, gdzie wybitni lekarze operatorzy przeprowadzają innowacyjne zabiegi z zakresu ortopedii, neurochirurgii i chirurgii ręki. Ogólnopolska sieć medyczna Enel-Med obejmuje również ponad 1.300 placówek partnerskich w całej Polsce.