W ośrodku Amethyst La Garenne-Colombes pracuje zespół medyczny, w  skład którego wchodzi 26 specjalistów, w tym ośmiu renomowanych specjalistów onkologii oraz radioterapii onkologicznej. Dzięki włączeniu ośrodka do sieci medyczny zespół Amethyst Radiotherapy we Francji wzrósł do 60 specjalistów chorób nowotworowych. 

Amethyst  Radiotherapy to międzynarodowa sieć ośrodków medycznych, specjalizujących się w najnowszych terapiach onkologicznych, szczególnie radioterapii. 

Czytaj: Kraków: nowe metody leczenia nowotworów w Centrum Radioterapii >>>

W Polsce Amethyst działa poprzez spółkę celową RTCP, której właścicielem jest holding medyczny Amethyst Medical Center, realizujący przedsięwzięcia w Polsce, Rumuni i Niemczech. Właściciele firmy od wielu lat inwestują w sprawdzone projekty medyczne na świecie, takie jak europejski gigant  A&D Pharma czy międzynarodowa sieć stacji dializ.  W Polsce Amethyst prowadzi ośrodek w Krakowie przy współpracy ze Szpitalem Wojewódzkim im. L. Rydygiera. 

LEX Przychodnia to serwis dopasowany do codziennych obowiązków osób zarządzających ambulatoryjnymi podmiotami leczniczymi, który zapewnia wiarygodną, aktualną rzetelną i zrozumiałą informację z zakresu prawa i zarządzania przychodnią. Oferuje natychmiastowe wsparcie w rozwiązywaniu problemów oraz rozwiązania podane w zakresie, który odpowiada dokładnie potrzebom dyrektorów oraz kierowników przychodni.

Więcej informacji: www.produkty.lex.pl