Platforma eKatalogi jest wyposażona w szeroki system wsparcia użytkowników.

W dni powszednie w godzinach 8:30 - 15:30 czynna jest infolinia, na której można uzyskać informacje dotyczące działania eKatalogów, indywidualne wsparcie przy procesie rejestracji, zamieszczania produktu bądź usługi i realizowania zamówienia. Zarejestrowani już na Platformie użytkownicy mają również dostęp do chatu oraz formularza kontaktowego, udostępnionego w zakładce "skontaktuj się z helpdeskiem".

Uzupełnieniem wsparcia technicznego jest oddana do dyspozycji użytkowników wersja demonstracyjna eKatalogów. Na stronie przejść można całą procedurę kupna bądź sprzedaży bez żadnych zobowiązań - po to, by zapoznać się w pełni z możliwościami, jakie daje to narzędzie. 

Urząd Zamówień Publicznych przygotował filmy instruktażowe prezentujące działanie Platformy od rejestracji do zawarcia transakcji. Zachęcamy do zapoznania się z nimi zarówno Zamawiających, czyli jednostki administracji publicznej kupujących na Platformie, jak i dla Wykonawców którzy chcą prezentować swoje produkty bądź usługi. Są one dostępne na stronie Urzędu https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/projekty/projekt-ekatalogi 

UZP serdecznie zaprasza na Platformę eKatalogi. (PAP)