Nagrodę "Dziennikarz Roku" otrzymał Wojciech Tumidalski z Polskiej Agencji Prasowej "za rzetelne i bezstronne informowanie o zagadnieniach wymiaru sprawiedliwości w Polsce". Natomiast nagrodę "Redakcja Roku 2011" otrzymał Miesięcznik Forbes "za zaangażowanie w propagowanie profesjonalnej informacji o systemie prawnym w Polsce, za przedstawianie i tłumaczenie zjawisk zachodzących w świecie biznesu".
W kategorii "Produkt Roku 2011" nagrodę otrzymało Wydawnictwo C.H. Beck "za uruchomienie nowoczesnych i innowacyjnych kanałów komunikacyjnych". Z kolei w kategorii "Organizacja pozarządowa Roku 2011" wyróżnione zostało Stowarzyszenie Elsa Poland "za wkład w edukację prawną studentów, rozwój powszechnej edukacji prawniczej, wspieranie poczucia odpowiedzialności społecznej wśród studentów prawa i młodych prawników".
- Dzień Radcy Prawnego to święto szczególne. W tym dniu wszyscy radcowie prawni w całym kraju mogą wspólnie spotkać się podczas organizowanych przez Okręgowe Izby Radców Prawnych uroczystości regionalnych– mówił Maciej Bobrowicz, prezes Krajowej Rady Radców Prawnych na głównych uroczystościach Dnia Radcy Prawnego, które odbyły się 8 lipca 2011 w Warszawie.
W 2010 r. Krajowa Rada Radców Prawnych ustanowiła 6 lipca Dniem Radcy Prawnego. 6 lipca 1982 roku została uchwalona Ustawa o radcach prawnych, kładąc podwaliny pod samorząd radców prawnych. - Po dwudziestu dziewięciu latach istnienia, samorząd radców prawnych obecnie jest największym samorządem prawniczym w Polsce, liczącym blisko 40 tysięcy radców prawnych i aplikantów radcowskich w 19 Okręgowych izbach.  Jak podkreślał podczas uroczystości Prezes KRRP: „nasz głos jest dostrzegalny wszędzie tam gdzie decydują się losy naszego zawodu oraz przyszłości wymiaru sprawiedliwości”.