Adwokat Paweł Borowski otrzymał nominację na stanowisko partnera, obejmując kierownictwo nad Praktyką Sektorową Przemysłu Farmaceutycznego i Ochrony Zdrowia. Paweł Borowski współpracuje z KZP od lipca 2014 roku, reprezentując klientów w projektach z zakresu prawa farmaceutycznego - w szczególności dotyczących badań klinicznych, dystrybucji, sprzedaży, reklamy i promocji produktów leczniczych oraz postępowań refundacyjnych.

Przed dołączeniem do KZP Paweł Borowski współpracował z międzynarodowymi kancelariami prawnymi, między innymi z warszawskim biurem kancelarii Weil, Gotshal & Manges oraz Lovells. Był także wykładowcą w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej w podyplomowym Studium Farmakoekonomiki, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego.

Paweł Borowski

Na stanowiska starszych prawników (senior associates) zostali nominowani: adwokat Aleksandra Polak (Praktyka Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć), adwokat Sylwia Uziębło-Kowalska (Praktyka Infrastruktury i Budownictwa oraz Praktyka Arbitrażu i ADR), doradca podatkowy Anna Zięba (Praktyka Prawa Podatkowego), aplikantka adwokacka Klaudia Szymańska (Praktyka Bankowości, Finansów i Restrukturyzacji) oraz adwokat Mateusz Ostrowski (Praktyka Spraw Spornych Gospodarczych).

"Jako firma, mocno wspieramy rozwój zawodowy naszych Prawników. To wyraźnie pokazuje, że w naszej kancelarii nie ma "szklanych sufitów". Wiele z awansowanych osób dołączyło do nas z międzynarodowych firm prawniczych. Wierzymy w konsekwentnie realizowaną od lat politykę firmy, tj. w ściśle i transparentnie zdefiniowaną ścieżkę kariery. Posiadanie młodej, ambitnej, a zarazem doświadczonej w praktyce prawnej i biznesowej grupy Prawników stanowi o naszej przewadze nad konkurencją. Klienci doceniają pracę z naszym zespołem i profesjonalne relacje biznesowe. Gratulujemy wszystkim promowanym, życząc wielu sukcesów i dalszego rozwoju zawodowego."- powiedział Rafał Zięba, adwokat i partner współzarządzający kancelarii Kochański Zięba i Partnerzy.

 

Dowiedz się więcej o tej książce
Zarządzanie kancelarią prawną. 100 najważniejszych pytań jak robić to skutecznie
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł