Wolf Theiss jest jedną z wiodących kancelarii prawniczych w Europe Środkowej, Wschodniej oraz Południowo–Wschodniej, ukierunkowaną na świadczenie usług z zakresu międzynarodowego prawa handlowego. Ma 13 biur w Albanii, Austrii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Republice Czeskiej, na Węgrzech, w Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii oraz na Ukrainie, w których pracuje ponad 340 prawników. 

Radca prawny specjalizujący się w nieruchomościach

Marcin Żak specjalizuje się w doradztwie prawnym w zakresie sprzedaży i nabycia nieruchomości, procesu inwestycyjnego, umów najmu i komercjalizacji - poinformowano. 

Jak dodano, zajmuje się też obsługą roszczeń i realizacji obiektów budowlanych. - Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów z sektora handlowego, mieszkaniowego oraz logistycznego, którym doradzał w sprawach z zakresu prawa nieruchomości, partnerstwa publiczno-prywatnego oraz zamówień publicznych. Przed dołączeniem do Wolf Theiss, pracował w innej wiodącej międzynarodowej kancelarii prawnej - dodaje kancelaria. 

Kolejny krok w rozwoju

Jak ocenia Tomasz Stasiak, partner i szef zespołu nieruchomości Wolf Theiss w Warszawie, dołączenie Żaka do zespołu to kolejny krok w rozwoju kancelarii. – Wciąż powiększamy nasz warszawski zespół o najlepszych specjalistów, którzy patrzą perspektywicznie i mają podejście rynkowe - dodaje. 

Żak podkreśla, że nowe wyzwanie da mu możliwość szerokiego spojrzenia na wszystkie aspekty prawne, które są istotne z punktu widzenia międzynarodowych klientów.