Eric Rheims jest radcą prawnym z ponad 8-letnim doświadczeniem zawodowym w polskich kancelariach. Specjalizuje się w doradztwie w sprawach związanych z własnością intelektualną, prawem farmaceutycznym, nieuczciwą konkurencją oraz prawem reklamy. Szczególne sukcesy odniósł zwalczając wprowadzanie do obrotu podrobione produkty lecznicze. W warszawskim biurze kancelarii CMS Cameron McKenna objął stanowisko starszego prawnika.
- Wierzę, że Eric, jako nowy członek zespołu wzmocni naszą praktykę prawa własności intelektualnej. W szczególności zajmować się będzie doradztwem w zakresie zwalczania towarów naruszających prawa własności intelektualnej, w tym podrabiane produkty farmaceutyczne oraz piractwo komputerowe – mówi Tomasz Koryzma, Partner kierujący praktyką prawa własności intelektualnej i nowych technologii w CMS Cameron McKenna.
Eric Rheims jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2003). Ukończył roczne Podyplomowe Studium Prawa Europejskiego i Międzynarodowego na Katolickim Uniwersytecie w Louvain w Belgii (2004). Włada biegle językiem angielskim i francuskim, pracuje również w języku hiszpańskim. Eric Rheims jest autorem wielu publikacji z zakresu własności intelektualnej i prawa reklamy.
Praktyka prawa własności intelektualnej i nowych technologii w kancelarii CMS Cameron McKenna to dziewięcioosobowy zespół prawników specjalizujących się w zagadnieniach związanych z ochroną własności intelektualnej, w tym znaków towarowych i patentów, prawie ochrony danych osobowych oraz prawie nowych technologii doradzając przy największych projektach IT. Zespołem kieruje Partner Tomasz Koryzma wielokrotnie wskazywany przez branżowe rankingi (Chambers, World Trademark Review,  Legal 500), jako ekspert w dziedzinie ochrony własności intelektualnej oraz nowych technologii w Polsce.