Dlaczego warto?

Prawidłowo zorganizowana integracja zapewni firmie wiele korzyści związanych z popraw relacji między pracownikami. Wskazuje na to wiele badan, między innymi te przeprowadzone przez firmę Show Service Events Marketing z których wynika, że dla 73% ankietowanych pracowników, spotkania integracyjne są najlepszym sposobem na bliższe poznanie. Tego typu spotkania sprawiają, że pracownicy bardziej utożsamiają się z firmą, w której pracują co równocześnie przekłada się na ich zaangażowanie oraz mobilizację.

Polecamy: Przed Wigilią świętowanie w pracy

Na co zwrócić uwagę?

O ile wyjazdy integracyjne muszą zaskakiwać o tyle wigilia to wciąż tradycja. Zarówno wielkie  korporacje jak i rodzime firmy stawiają na Polską tradycyjną wigilię. Podczas świątecznego spotkania firmowego, nie może zabraknąć potraw, wprost z wigilijnego menu. Zanim zaczniemy wybierać dania, które znajdą się na świątecznym stole warto wybrać odpowiednią datę spotkania. Początek grudnia to idealny moment na organizację firmowych spotkań wigilijnych, druga połowa grudnia to czas, gdy jesteśmy pochłonięci zakupem prezentów oraz świętami we własnych domach.

Wybór miejsca?

Wybór miejsca to jedna z najistotniejszych kwestii. Wyjście z miejsca pracy sprawi, że uczestnicy z przyjemnością oddadzą się świętowaniu, nie myśląc o codziennych obowiązkach. Przed podjęciem decyzji o wyborze miejsca  warto przeanalizować dostępne na rynku oferty. Zwykle organizacja takiego przedsięwzięcia to koszt około kilku dziesięciu złotych za osobę. 

Źródło: www.mediaforum.pl