Z pomocą przychodzi publikacja "Zwrot z inwestycji w szkolenia i rozwój pracowników. Praktyczny podręcznik wdrażania modelu ROI", która prezentuje, w jaki sposób mierzyć ROI (return on investment - zwrot z inwestycji). Wiedza na temat efektywności szkoleń stanowi twardy argument w rozmowach ze stroną, która miałaby je finansować z budżetu swojego działu oraz pozwala zdecydować, czy dalsza inwestycja środków w szkolenia jest dla organizacji opłacalna.

Lektura publikacji dostarcza wiedzy o metodologii wdrażania procedury zwrotu z inwestycji. Autorzy zawarli także w poradniku sposoby rozwiązywania problemów i pokonywania barier, na jakie można natrafić podczas tego procesu. Do książki dołączono płytę CD, na której można znaleźć bogaty zbiór narzędzi, instrumentów i szablonów ułatwiających pracę zespołom odpowiedzialnym za implementację lub modyfikację modelu ROI w organizacji.

Dowiedz się więcej z książki
Zwrot z inwestycji w szkolenia i rozwój pracowników. Praktyczny podręcznik wdrażania modelu ROI
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł

 

"Zwrot z inwestycji w szkolenia i rozwój pracowników. Praktyczny podręcznik wdrażania modelu ROI" jest pozycją, z którą powinni zapoznać się dyrektorzy generalni i finansowi, menedżerowie odpowiadający za obszar szkoleń, a także specjaliści ds. zarządzania zasobami ludzkimi.