W październiku 2017 zostanie otwarte centrum medyczne zlokalizowane przy ulicy Grochowskiej 306/308, a na początku 2018 roku – placówka przy ulicy Łukiskiej 1.

Natomiast w lipcu 2017 roku zostanie zamknięte Centrum Medicover Praga Południe, zlokalizowane przy ulicy Poligonowej 3. W okresie przejściowym, do czasu otwarcia nowych centrów, lekarze prowadzący oraz inni specjaliści przyjmujący dotychczas w Centrum Medicover Praga Południe będą do dyspozycji pacjentów w pozostałych placówkach Medicover na terenie Warszawy.  Pacjenci będą mogli także korzystać z usług placówek współpracujących – Centrum Medycznego Polmed, z Centrum Multimed oraz Premium Medical.

Medicover prowadzi w Warszawie 9 własnych placówek, które  mieszczą się przy ulicach: Al. Jana Pawła II, Inflancka, Aleje Jerozolimskie, Klimczaka, Poligonowa, Puławska, Wołoska i Cybernetyki, oraz kilkadziesiąt współpracujących.

W całej Polsce Medicover posiada ponad 160 placówek w różnych regionach Polski i współpracuje z ponad 1 700 placówkami partnerskimi w całym kraju. O zdrowie pacjentów troszczy się ponad 3000 lekarzy i 1100 pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych oraz przeszło 9 tysięcy lekarzy współpracujących. W sumie sieć opiekuje się ponad 8 tysiącami firm i ponad 660 tysiącami pacjentów.

Źródło: Medicover

 [-OFERTA_HTML-]