W porównaniu z oddziałem funkcjonującym dotychczas przy alei Komisji Edukacji Narodowej w nowym została zwiększona liczba gabinetów – z 7 do 15. Nad zdrowiem pacjentów wciąż będzie czuwała dotychczasowa kadra lekarzy oraz nowi specjaliści, którzy zdecydowali się na nawiązanie współpracy z CMD.

W placówce będą działać poradnie: internistyczna, chorób wewnętrznych, ginekologiczno-położnicza, chirurgiczna, w tym chirurga plastyka, dietetyczne, gastrologiczne, kardiologiczne, nefrologiczne, psychiatryczne i neurologiczne, laryngologiczna, profilaktyki chorób piersi, ortopedyczna, okulistyczna oraz pediatryczna, zapewniająca dostęp do specjalistów chorób dziecięcych, takich jak alergolog, dermatolog, endokrynolog i pulmonolog.

Poza tym na terenie nowej przychodni będzie działać pracownia USG, EMG, EKG, echokardiografii (echo serca) i Holtera, punkty pobrań i szczepień oraz gabinet zabiegowy. Dla większego komfortu pacjentów przygotowano również specjalny kącik zabaw przeznaczony dla najmłodszych. W pobliżu centrum medycznego powstały także bezpłatne miejsca parkingowe.

 [-OFERTA_HTML-]

 - Nowa placówka Centrum Medycznego Damiana wpisuje się w naszą strategię rozwoju. To kolejna ważna inwestycja, która umożliwi pacjentom – zarówno dorosłym, jak i dzieciom – szybki dostęp do lekarzy specjalistów oraz kompleksowego zakresu badań laboratoryjnych. Placówka Przy Bażantarni 8B to jedna z dwóch nowych inwestycji CMD, które zaplanowaliśmy w tym roku. W niedługiej perspektywie uruchomimy przychodnię Koneser, zlokalizowaną na warszawskiej Pradze, która będzie pierwszym centrum medycznym CMD po prawej stronie Wisły – komentuje Agnieszka Dziedzic-Pasik, Dyrektor Zarządzająca Centrum Medycznym Damiana.

Nowość w ofercie centrum medycznego stanowi poszerzenie oferty specjalistycznej poradni okulistycznej oraz zwiększenie liczby gabinetów laryngologicznych.

Centrum Medyczne Damiana działa od 1994 roku. Prowadzi siedem przychodni i szpital. Centrum należy do Grupy Medicover.

 [-DOKUMENT_HTML-]