W sumie Przychodnia Rodzinna Starówka prowadzi 11 placówek. 4 działają w Warszawie, oprócz najnowszej są to placówki przy ulicach Andersa, Obozowej i płk. M. Niedzielskiego. Poza tym placówki sieci działają w Sokołowie Podlaskim, w Miedznej, w Piaskach, w Sabnie, w Jabłonnie Lackiej, w Sterdyniu oraz w Kosowie Lackim. 

Przychodnie w Warszawie oraz w Sokołowie Podlaskim oferują usługi POZ oraz także szeroki zakres konsultacji specjalistycznych, diagnostykę, fizjoterapię, leczenie stomatologiczne wraz z chirurgią stomatologiczną oraz protetyką, a także zabiegi w ramach oddziału jednego dnia w zakresie chirurgii ogólnej, ortopedii oraz laryngologii. Pozostałe filie oferują głównie świadczenia POZ oraz diagnostykę i rehabilitację w ramach NFZ.

Przychodnia Starówka powstała w 2001 roku jako efekt restrukturyzacji publicznego zakładu opieki zdrowotnej. Oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Czytaj: Poznań: powstała nowa prywatna przychodnia:::

Przychodnia Rodzinna Starówka prowadzona jest przez spółką z o.o., której zarząd tworzą: Katarzyna Czajka (prezes), Kamil Hadi, Rett Krauze, Sławomir Nawój oraz Ireneusz Weryk (członkowie zarządu).