– Kompleksowa działalność placówek Nasze Zdrowie wpisuje się w dewizę PZU „Możesz na nas polegać”. Chcemy, aby klient PZU mógł w jednym miejscu skorzystać ze wszystkich usług, które zapewniamy w ramach oferty zdrowotnej – ubezpieczeniowej i abonamentowej. Oznakowanie placówki naszym logo to zewnętrzny przejaw konsekwentnej realizacji strategii rozwoju spółki PZU Zdrowie – mówi Julita Czyżewska, prezes zarządu PZU Zdrowie SA.

Przychodnia przy ulicy Górnośląskiej specjalizuje się w medycynie pracy, stomatologii i rehabilitacji. Oferuje konsultacje lekarzy prawie 20 specjalizacji i diagnostykę laboratoryjną (z możliwością odbioru wyników on-line), a także badania USG i RTG. Placówka świadczy też kompleksowe usługi z zakresu medycyny podróży – od konsultacji po specjalistyczne szczepienia.

Natomiast przychodnia przy ulicy Etiudy Rewolucyjnej specjalizuje się w podstawowej opiece zdrowotnej dla dzieci i dorosłych oraz w medycynie pracy. Oferuje także konsultacje alergologa, kardiologa, laryngologa, neurologa i okulisty.

 [-DOKUMENT_HTML-]

 

Przychodnie oferują nie tylko świadczenia komercyjne, ale także finansowane w ramach kontraktów z NFZ. W 2017 roku PZU Zdrowie planuje rozszerzenie zakresu usług, między innymi o szczepienia sezonowe oraz akcje zdrowotne dla mieszkańców okolicznych osiedli, dla szkół i przedszkoli.

PZU Zdrowie rozwija działalność w sektorze usług zdrowotnych. Od początku roku 2017 barwy i logo PZU Zdrowie przybrało aż pięć placówek medycznych w Polsce.

Branding Naszego Zdrowia to początek działań PZU Zdrowie w Warszawie. Planowane są dalsze prace nad oznakowaniem placówek własnych i partnerskich.

 

Źródło: PZU