Tarnowskie Termy to kompleks basenowo – rekreacyjny, którego elementem jest także część handlowa, umożliwiająca obsługę ponad 2500 klientów w ciągu dnia.

Nowa placówka Enel-Med będzie oferować między innymi rehabilitację leczniczą, w tym także dla dzieci. W tym celu zostanie wyposażona w aparaturę umożliwiająca wykonanie zabiegów leczniczych z wykorzystaniem ultradźwięków, lasera oraz pola magnetycznego.

Centrum będzie także oferowało konsultacje lekarzy specjalistów w zakresie  medycyny rodzinnej, interny, okulistyki, laryngologii, neurologii oraz dermatologii i wenerologii oraz medycyny pracy (badania psychotechniczne),  

Oddział czynny będzie w od poniedziałku do piątku w godzinach  od 8:00 do 19:00. Będzie tutaj także działał punkt pobrań materiałów do badań. W oddziale można będzie zrealizować szeroki zakres badań laboratoryjnych, badań genetycznych oraz wykonać takie badania jak EKG, Holter, audiometrię i spirometrię.

W połowie września 2017 roku Enel-Med zapowiada otwarcie nowej placówki na warszawskiej Białołęce, dzielnicy w północnej części stolicy.

Grupa Enel-Med istnieje od 1993 roku. Od 2011 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. W jej skład wchodzą oddziały wysokospecjalistyczne w wielu miastach Polski (między innymi w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach), dwa szpitale medyczne oraz klinika medycyny estetycznej Estell i medycyny sportowej Enel-Sport.

Źródło: www.enel.pl

 [-DOKUMENT_HTML-]