Centrum Leczenia Niepłodności zapewnia możliwość kompleksowej diagnostyki oraz dostęp do specjalistów. Przyjmują tutaj specjaliści w zakresie ginekologii, urologii, endokrynologii, hematologii, psychologii, dietetyki, laryngologii oraz nefrologii.

W placówce przyjmuje także specjalistka naprotechnolog (lek. med. Laura Grześkowiak) , która dzięki interdyscyplinarnemu podejściu do pacjentów analizuje ogół badań i konsultacji, co prowadzi do diagnozy i wprowadzenia przyczynowego leczenia, a tym samym zwiększa szanse na powrót płodności. W poradni naprotechnologicznej pacjenci mogą skorzystać z pomocy położnej z wieloletnim stażem, a także instruktora metod rozpoznawania płodności.

Placówka oferuje także badania diagnostyczne: badania hormonów, badania USG, wirusologiczne, bakteriologiczne, biopsje jąder i tarczycy, zabiegi gastroenterologiczne: gastroskopia, kolonoskopia, rektoskopia, oraz zabiegi ginekologiczne: histerosalpingografia i laparoskopia ginekologiczna.

Prywatna Lecznicza Certus to działający od 1992 roku pierwszy wielospecjalistyczny szpital prywatny w Polsce. Świadczy usługi zarówno komercyjne, jak i w ramach umów z NFZ w trzech oddziałach: ogólnym, urologicznym i zabiegowym.  Dysponuje łącznie 48 łóżkami i 3 salami  operacyjnymi. Posiadane umowy na  leczenie  szpitalne  obejmują  chirurgię  ogólną, chirurgię  plastyczną,  ortopedię,  ginekologię  i  urologię.

Certus  prowadzi  też  całodobowe  ambulatorium  oraz  3  centra  medyczne: dwa  w  Poznaniu i jedno w Swarzędzu.

Certus od kilku miesięcy wchodzi w skład Penta Hospitals International, międzynarodowej sieci szpitali, działającej w Polsce, Czechach i na Słowacji.

 

Źródło: www.certus.med.pl

 [-DOKUMENT_HTML-]