Usługi medyczne najgorzej oceniane przez Polaków
Z badań firmy ARC Rynek iOpiniawynika, że Polacy oceniając branże usługowe, najgorsze zdanie mają o przychodniach medycznych. Taka opinia dotyczy nie tylko publicznych szpitali, ale także placówek prywatnych podaje Rzeczpospolita.
Według jednej trzeciej badanych w ciągu ostatnich kilku lat poziom obsługi w publicznych przychodniach pogorszył się, 16 procent badanych odnotowało poprawę w tym zakresie.
Zaskakujące mogą być natomiast opinie na temat placówek prywatnych. Okazuje się, że tutaj pogorszenie jakości usług zauważyło 11 procent ankietowanych. Poprawę zauważyło natomiast 38 procent wypowiadających się w badaniu.
Czytaj: Poznań: powstała nowa prywatna przychodnia>>>
Najlepsze zdanie Polacy mieli o stacjach benzynowych. Dobrze wypadły też sklepy wielkopowierzchniowe.
Cały artykuł www.rp.pl






