Losowanie „branżowe” odbędzie się 18 kwietnia 2016. A tymczasem już 18 stycznia w TVP Regionalnej będzie można obejrzeć pierwsze losowanie nagrody specjalnej, które obejmie paragony zgłoszone w ostatnim kwartale 2015 roku z branży „fryzjerstwo i inne usługi kosmetyczne”. Polacy zarejestrowali milion takich dowodów zakupu. Losowania specjalne będą raz na trzy miesiące towarzyszyć comiesięcznemu losowaniu Opla Astry i notebooków, w którym biorą udział wszystkie paragony wystawione za zakupy towarów lub usług na kwotę co najmniej 10 zł. Nagrania z losowania i wyniki będą też dostępne na stronie loteriaparagonowa.gov.pl.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie loteriaparagonowa.gov.pl 

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma na celu uświadomienie Polakom, jak dużą rolę pełnią w uczciwym obrocie gospodarczym i pokazać, że branie paragonu to wspieranie uczciwych przedsiębiorców i uczciwej konkurencji między nimi. 

Dowiedz się więcej z książki
Nowe zasady opodatkowania działalności gospodarczej lekarzy i pielęgniarek
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł