Umowa została zawarta z firmą „Projekt Echo – 103” sp. z o. o., spółką grupy kapitałowej Echo Investment na 11 lat. Szacunkowa wartość opłat brutto wynikających z umowy wynosi 7.800.000 zł. Zgodnie z umową możliwe będzie zwiększenie powierzchni najmu o dodatkowe 1.500 mkw. 

Wartość przychodów ze świadczenia usług medycznych w Centrum Handlowym „Outlet Park”, w okresie trwania umowy najmu, szacowana jest na 50 mln zł . 

Dom Lekarski SA działa od 15 lat. Prowadzi w Szczecinie Centrum Medyczne Turzyn, zlokalizowane w Centrum Handlowym Turzyn. Poza tym prowadzi przychodnię przy ulicy Rydla, Centrum Zabiegowe przy ulicy Gombrowicza 23a oraz przychodnię stomatologiczną w Poznaniu. Zarządza oddziałem w szpitalu MSW w Szczecinie. W szczecińskim szpitalu wykonywane są zabiegi operacyjne z zakresu okulistyki, ortopedii i chirurgii ręki oraz chirurgii plastycznej.

Spółka planuje także otwarcie nowej placówki medycznej w Piastów Office Center w Szczecinie a także przy współpracy ze szwedzką spółką Thomas Lowerton – w Londynie.

Czytaj: Szczecin: powstanie nowa przychodnia spółki Dom Lekarski >>>