Apteka w Kędzierzynie Koźlu powstała przy ulicy wojska Polskiego 7. To już druga placówka sieci w tym mieści. Nowa apteka w Warszawie działa przy ulicy Surowieckiego, na Ursynowie, jest to już piąta apteka sieci w tej dzielnicy.

Placówka Ziko Dermo w Dąbrowie Góniczej działa przy ulicy Legionów Polskich 38c, we Wrocławiu przy ulicy Legionów 13. Jest to już trzeci punkt Ziko Dermo w stolicy Dolnego Śląska. 

Z okazji otwarcia nowe placówki Ziko Dermo oferują promocje i rabaty, a także konkurs z nagrodami dla przystępujących do programu ofertowego Ziko-Klub. W nowych punktach Ziko osoby zainteresowane mogą skorzystać z porad dermokonsultantek, dobrać właściwe preparaty do pielęgnacji, a także poddać się profesjonalnemu badaniu.
 

Ziko Apteka spółka z o.o. działa od 2004 roku. Prowadzi sieć aptek oraz punktów dermokosmetycznych Ziko Dermo a także sklep internetowy e-ZikoApteka.pl.

Pierwsza apteka sieci powstała w roku 2005 w Krakowie przy ulicy Retoryka 23. Obecnie sieć plasuje się w pierwszej dziesiątce największych sieci aptecznych w Polsce.

Placówki Ziko działają między innymi w Warszawie, Polkowicach, Poznaniu, Gliwicach, Krakowie, Nowym Targu, Tarnowie, Wrocławiu czy Tarnowskich Górach. Sieć obejmuje ponad 100 aptek.