Na najlepsze placówki we wrześniu 2016 roku głosowali internauci odwiedzający stronę plebiscytu. Później 6 miejsc z każdej z kategorii, które uzyskały najwyższy wynik w głosowaniu online odwiedził „tajemniczy klient”, który sprawdzał jakość usług w placówkach.

- Ta nagroda to dla nas nie tylko ogromne wyróżnienie, ale przede wszystkim docenienie zaangażowania i pasji z jaką tworzymy placówki Profemed Medycyna Estetyczna. To wyróżnienie dla całego naszego zespołu, który każdego dnia stara się dbać o piękno zewnętrzne i jak najlepsze samopoczucie naszych pacjentów zapewniając bezpieczeństwo na każdym etapie leczenia. A co dla nas najważniejsze – to nagroda, którą przyznali pacjenci, a to właśnie ich głos jest dla nas szczególnie istotny. Cieszy nas, że nasze starania są zauważane i doceniane – podkreśla Elżbieta Gozdecka, dyrektor Profemed Medycyna Estetyczna w Warszawie.

Profemed Medycyna Estetyczna ma oddziały w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Placówki oferują zabiegi poprawiające kondycję twarzy, pozwalające ujędrnić ciało, usunąć znamiona, rozprawić się z nadpotliwością czy zlikwidować zmarszczki. Pacjentki mogą tutaj poddać się zabiegom odmładzającym i wyszczuplającym.

Profemed to jedna z marek Grupy Lux Med. Działające pod tą nazwą placówki to także Profemed Stomatologia, Profemed Sport i Rehabilitacja oraz Profemed Specjaliści.

Marka Profemed została stworzona przez Lux Med dla osób, które chcą korzystać z usług komercyjnych, ale nie posiadają abonamentu. Pacjenci abonamentowi Lux Med mogą natomiast korzystać z usług Profemed z 10-procentowym rabatem.

Grupa Lux Med to największa sieć medyczna w Polsce, która działa w zintegrowanym modelu skoordynowanej opieki zdrowotnej. Obecnie opieka medyczna świadczona jest w 194 placówkach. Usługi ambulatoryjne realizowane są przede wszystkim w placówkach Lux Med i centrach medycznych Medycyny Rodzinnej, która specjalizuje się w obsłudze pacjentów w ramach kontraktu z NFZ. Grupa prowadzi także 7 szpitali oraz dom opieki. Pod opieką Grupy Lux Med znajduje się ponad 1 700 000 pacjentów

 

Źródło: Lux Med