Prestige Dent oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych - od stomatologii zachowawczej, poprzez ortodoncję i protetykę, aż do implantologii. W placówce wykonywane są zabiegi w zakresie chirurgii stomatologicznej i predontologii, dostępne są zdjęcia pantomograficzne w formacie cyfrowym oraz zdjęcia małoobrazkowe.

Prestige Dent wyposażone jest między innymi w tomograf Planmeca, który pozwala zaplanować przebieg zabiegu implantologicznego czy mikroskop Karl Kaps umożliwiający precyzyjne leczenie kanałowe. Korzysta z oprogramowania Facilitate, które pozwala w technice 3D projektować prace protetyczne osadzone na implantach.
Placówka działa przy ulicy Oławskiej 9 w Wrocławskiej.

Medicover posiada w Polsce 30 szerokoprofilowych centrów w największych miastach Polski: w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce. Od 2010 roku prowadzi szpital na warszawskim Wilanowie. Sieć opiekuje się ponad 400 tysiącami klientów w Polsce i zapewnia kompleksową opiekę zdrowotną – od profilaktyki, opieki podstawowej aż po leczenie szpitalne.

Źródło: www.medicover.pl

 [-OFERTA_HTML-]