W rezultacie zarząd Diagnostyki reprezentują obecnie: Zarządu dr hab. med. Jakub Swadźba, wiceprezes zarządu Barbara Kopeć, wiceprezes zarządu Wacław Dziurzyński oraz wiceprezes zarządu Dariusz Zowczak. 

Jakub Swadźba po uzyskaniu tytułu dr hab. med. podjął decyzję o zakończeniu kariery naukowej na Uniwersytecie Jagiellońskim i obecnie może w pełni poświęcić się pracy na rzecz rozwoju firmy Diagnostyka.

Decyzja o zmianie w zarządzie wynika z przyjętej strategii rozwoju przedsiębiorstwa oraz planów dalszego zwiększania innowacyjności i konkurencyjności usług medycznych świadczonych przez Diagnostykę.

Czytaj: Diagnostyka oraz Polski Bank Komórek Macierzystych: nowy obszar współpracy >>>

Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Oferuje największy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów) dostępnych również bez skierowania od lekarza. Punkty pobrań dostosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych, część posiada specjalne kąciki dziecięce, pomagające w bezstresowej obsłudze małych pacjentów. Firma współpracuje z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.