Konferencja odbędzie się 28 maja 2015 roku w Warszawie. Jej celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń na temat wdrażania i kierunków rozwoju nowoczesnych rozwiązań w medycynie, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi e-zdrowia i telemedycyny. Spotkanie będzie okazją do dyskusji pomiędzy przedstawicielami świadczeniodawców usług medycznych, instytucji publicznych i firm z branży technologii medycznych.

Czytaj: Dystrybutor farmaceutyków inwestuje w usługi telemedycyny >>>

Zakres tematyczny obejmuje następujące zagadnienia: 

Sesja I: E-zdrowie w Europie i perspektywy rozwoju w Polsce - kierunki rozwoju w systemach opieki zdrowotnej i doświadczenia wybranych krajów europejskich.

Sesja II: Działania instytucjonalne - rozwiązania informatyczne wprowadzone przez instytucje publiczne oraz planowane projekty.

Sesja III: Projekty i inicjatywy krajowe - prezentacja technologii telemedycznych w wybranych zakresach oraz projektów o charakterze społecznym.

Organizator zaprasza do udziału przedstawicieli świadczeniodawców, lekarzy uczestniczących w dyskusji o systemie opieki zdrowotnej, managerów i kadrę zarządzającą placówkami medycznymi, przedstawicieli administracji publicznej i samorządowej, reprezentantów publicznych i prywatnych podmiotów zajmujących się promocją zdrowia, przedstawicieli firm z branży telemedycznej, przedstawicieli prasy branżowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny. 

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez stronę http://akademia.nfz.gov.pl/konferencje/