Nowe centrum medyczne Lux Med w Wałbrzychu działa w budynku Invest-Park Center jest przy ulicy Uczniowskiej. Oferuje konsultacje specjalistyczne, między innymi w zakresie dermatologii, ginekologii i kardiologii, a także badania w zakresie medycyny pracy, badania laboratoryjne, USG, EKG, a także zabiegi rehabilitacyjne.

W Poznaniu i Warszawie zostały otwarte placówki marki Profemed, które oferują komercyjne usługi dla osób, które nie posiadają abonamentów medycznych. Placówka w Poznaniu, zlokalizowana w budynku City Park przy ulicy Ułańskiej 7, oferuje konsultacje z lekarzami wielu specjalizacji, badania diagnostyczne oraz świadczenia z zakresu stomatologii, rehabilitacji i medycyny estetycznej.  W Warszawie przy alei. Stanów Zjednoczonych 72 na Pradze otwarta została placówka Profemed Stomatologia, w której wykonywane są usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, protetyki, implantologii, pedodoncji oraz chirurgii stomatologicznej.

Czytaj: Lux Med rozwija telemedycynę>>>

Pod opieką Lux Med znajduje się obecnie ponad 1 600 000 pacjentów, którzy mogą korzystać z usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach. Do dyspozycji pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności. Grupa Lux Med prowadzi także siedem szpitali.

Dowiedz się więcej z książki
Internetowe narzędzia wspomagające opiekę zdrowotną
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł