Nowy oddział Rehasport Clinic działa w warszawskim Wilanowie na terenie Szpitala Medicover.

Rehasport Clinic sprawuje opiekę także nad medalistami igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata, jest również oficjalnym partnerem medycznym Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz Polskiego Związku Żeglarskiego. Teraz do tego grona dołączyła Polonia Warszawa. 

Rehasport to specjalistyczna sieć klinik ortopedyczno-rehabilitacyjnych. Główna siedziba mieści się w Poznaniu, w biurowcu Galerii Handlowej Panorama przy ulicy Góreckiej. W roku 2013 został otwarty Szpital Rehasport Klinic, który mieści się w Poznaniu przy ulicy Jasielskiej 14. Placówka posiada dwie sale operacyjne oraz osiem pokoi dla pacjentów.

Rehasport oferuje zabiegi operacyjne, usługi z zakresu rehabilitacji sportowej, rehabilitacji ortopedycznej, opieki pozabiegowej oraz odnowy biologicznej. Można tutaj skorzystać z usług poradni medycyny podróży, onkologicznej, okulistycznej, psychologicznej, pediatrycznej, urologicznej i wielu innych.

Rehasport posiada także oddział w Koninie, prowadzący sklep ortopedyczny oraz oferujący usługi rehabilitacyjne, a także placówkę w Trójmieście, która działa na terenie Ergo Areny na granicy Gdańska i Sopotu.

W 2015 roku Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej przyznała Rehasport Clinic certyfikat FIFA Medical Centre of Excellence. Dzięki współpracy z FIFA, zespół lekarzy ośrodka bierze udział w kreowaniu wzorców naukowych i wyznacza kierunki rozwoju światowej medycyny sportowej.

Źródło: Rehasport Clinic

 [-DOKUMENT_HTML-]