W instytucie zatrudnionych jest ponad 190 pracowników, w tym 70 trenerów. Oprócz sztabu szkoleniowego AIS zatrudnia dużą liczbę specjalistów, którzy pracują w sztabie medycznym i naukowym. Pracują oni w kierunkach dotyczących między innymi diety sportowców, analizy wydajności, fizjologii, biomechaniki i kondycji.

Zespoły sportowe podlegające AIS występują w następujących ligach krajowych: Victorian Premier League, Women’s National Basketball League, South East Australian Basketball League, A-League National Youth League oraz Commonwealth Bank Trophy.

Czytaj: Klinika Rehasport otrzymała certyfikat FIFA >>>

Rehasport to sieć klinik ortopedyczno-rehabilitacyjnych. Główna siedziba mieści się w Poznaniu w Galerii Handlowej Panorama przy ulicy Góreckiej. Działają tutaj gabinety lekarskie, pracownie diagnostyczne oraz sala do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Placówka dysponuje również dwoma salami operacyjnymi oraz 19 łóżkami dla pacjentów. Oferuje zabiegi operacyjne, usługi z zakresu rehabilitacji sportowej, rehabilitacji ortopedycznej, opieki pozabiegowej oraz odnowy biologicznej. 

Rehasport posiada także oddział w Koninie, prowadzący sklep ortopedyczny oraz oferujący usługi rehabilitacyjne, placówkę w Trójmieście,która działa na terenie Ergo Areny na granicy Gdańska i Sopotu oraz Szpital Rehasport Klinic, który mieści się w Poznaniu przy ulicy Jasielskiej 14.

LEX Przychodnia to serwis dopasowany do codziennych obowiązków osób zarządzających ambulatoryjnymi podmiotami leczniczymi, który zapewnia wiarygodną, aktualną rzetelną i zrozumiałą informację z zakresu prawa i zarządzania przychodnią. Oferuje natychmiastowe wsparcie w rozwiązywaniu problemów oraz rozwiązania podane w zakresie, który odpowiada dokładnie potrzebom dyrektorów oraz kierowników przychodni.

Więcej informacji: www.produkty.lex.pl

Żeby widzieć komentarze musisz:

  • być zalogowanym do Facebooka
  • mieć zaakceptowaną politykę prywatności (pliki cookies)
  • korzystać z przeglądarki Chrome