Uczestnicy „Festiwalu rozwoju kariery” będą mogli wysłuchać wykładów dotyczących obszarów takich jak: prawo, biznes oraz rozwój potencjału. Każdy zainteresowany sam może zdecydować, czy chce wziąć udział w całym bloku tematycznym, czy też wybrać najbardziej interesujące dla niego wystąpienia z poszczególnych dziedzin i dowolnie je ze sobą zestawić.
- Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem swojej kariery na nasze wykłady otwarte, które mogą być nie tylko źródłem wiedzy, ale też ciekawą inspiracją do zdobycia nowych umiejętności i kwalifikacji w wybranym obszarze oraz projektowania swojej indywidualnej ścieżki rozwoju – mówi dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Wydarzenie rozpocznie spotkanie z dr Małgorzatą Gałązką-Sobotką, która opowie o tym, jak odpowiednio zadbać o rozwój swojej kariery. Podczas kolejnych wykładów będzie można poznać odpowiedzi na następujące pytania:

Prawo:

Jakie są wybrane prawne i psychologiczne aspekty mobbingu w stosunkach pracy? – wykład wygłosi dr Magdalena Rycak, kierownik studiów podyplomowych „Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – kadry i płace”.

Jak zmieniła się administracja skarbowa od 1 marca 2017 roku? – wykład wygłosi dr Artur Rycak, kierownik studiów podyplomowych „Prawo podatkowe”.

Jakie są nowe zawody i specjalności na rynku usług prawnych? – wykład wygłosi profesor Uczelni Łazarskiego dr hab. Anna Hrycaj, kierownik studiów podyplomowych „Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe”, „Proces inwestycyjno-budowlany dla prawników” i innych.

Co powie o Tobie twój komputer? Informatyka śledcza – wykład wygłosi Witold Sobolewski, kierownik studiów podyplomowych „Informatyka śledcza”.

 

Biznes:

Czy slow marketing to przyszłość? – wykład wygłosi Marcin Żukowski, wykładowca studiów podyplomowych „E-marketing w praktyce”.

Jak tworzyć innowacyjne i pożądane przez klientów modele biznesowe? – wykład wygłosi Rafał Kamiński, pomysłodawca studiów podyplomowych „Projektowanie innowacji”.

Jak mózg pomaga być lepszym liderem? – wykład wygłosi dr Ewa Hartman, kierownik studiów podyplomowych „Neuro-Przywództwo”.

Umiesz się dobrze sprzedać? Sztuka skutecznej autoprezentacji – wykład wygłosi dr Łukasz Przybysz, kierownik studiów podyplomowych „Public Relations i marketing medialny”.

 

Rozwój potencjału:

Czy moja wymowa jest poprawna? Autodiagnoza – wykład wygłosi dr n. hum. Ewa Jeżewska-Krasnodębska, kierownik studiów podyplomowych Logopedia i Neurologopedia.

Jak przygotować się na sukcesy jutra? – wykład wygłoszą Joanna Liksza oraz Agnieszka Mrówka, które wykładają w programie „Executive MBA for Human Resources Professionals”.

Jakie są specjalizacje w branży mody pozwalające osiągnąć sukces? – wykład wygłoszą Agnieszka Oleksyn-Wajda i Urszula Wiszowata, kierujące studiami podyplomowymi „Prawo i zarządzanie w sektorze mody”.

Turkusowe organizacje – jak zostać liderem organizacji przyszłości? – wykład wygłoszą Izabela Kluzek-Kot oraz Karolina Hudowicz, które wykładają na studiach podyplomowych „Integralny lider organizacji przyszłości – HOLILIDER”.

 

„Festiwal rozwoju kariery” odbędzie się w sobotę 9 września 2017 rok, na terenie Uczelni Łazarskiego przy ulicy Świeradowskiej 43 w Warszawie, w godzinach od 10.00 do 14.00. Festiwal ma charakter otwarty (wstęp jest bezpłatny), jednak ilość miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: ckp.lazarski.pl/festiwalrozwojukariery/

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.

 

O Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego:

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego to nowoczesna jednostka uczelniana, oferująca wysokiej jakości usługi z zakresu kształcenia w toku studiów podyplomowych oraz prestiżowych programów MBA, a także szkolenia i doradztwo dla firm, instytucji oraz jednostek administracji publicznej i samorządowej. Centrum Kształcenia Podyplomowego buduje swoją ofertę w oparciu o najwyższe standardy merytoryczne oraz doświadczoną kadrę akademicką i ekspercką, reprezentującą różne instytucje i sektory gospodarki. Misją Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest przygotowanie słuchaczy do osiągania sukcesów zawodowych, poprzez samodzielne kształtowanie ścieżki kariery i zarządzanie swoim rozwojem w oparciu o specjalistyczną wiedzę, profesjonalne umiejętności oraz kwalifikacje. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ckp.lazarski.pl.