"Rozbudowujemy zespół, by dostarczać przedsiębiorstwom skuteczne i profesjonalne doradztwo prawne" - powiedział Peter Święcicki, Partner w Squire Sanders Święcicki Krześniak sp.k. "Dobieramy specjalistów z doświadczeniem prawnym i znajomością specyfiki branż, w jakich działają nasi klienci. Dzięki temu nasi prawnicy, przy wsparciu międzynarodowego zespołu Squire Sanders, są w stanie bardzo dobrze przeanalizować problem i wypracować najskuteczniejsze rozwiązania dla prowadzonych projektów."

Do grona prawników Squire Sanders Święcicki Krześniak dołączyli:

Adwokat Piotr Chochowski, którego praktyka zawodowa skupia się wokół takich dziedzin, jak telekomunikacja i media, technologie informatyczne i ochrona danych osobowych.
Piotr Chochowski prowadził m.in kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie prawa nowych technologii, w szczególności obsługę prawną operatorów telekomunikacyjnych w zakresie postępowań administracyjnych i sporów sądowych (sądowo-administracyjnych i cywilnych). Przygotowywał umowy oraz opinie w tym zakresie. Przez rok pracował jako prawnik wewnętrzny w departamencie prawnym operatora telekomunikacyjnego.
Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim i Antwerpskim. Posługuje się językami polskim, angielskim, niemieckim.

Piotr Cichowski

Radca prawny Jacek Wiśniewski, który specjalizuje się w doradztwie prawnym w zakresie fuzji i przejęć oraz kwestii prawa spółek. Jego doświadczenie obejmuje obsługę klientów zagranicznych i polskich podczas przejęć większościowego pakietu kontrolnego, badań prawnych due diligence i przekształceń spółek handlowych. Doradza także w kwestiach finansowania transakcji nabycia, najmu oraz transakcji sprzedaży i leasingu zwrotnego (sale and leaseback).
Przed dołączeniem do zespołu Squire Sanders pracował jako senior associate w dziale przejęć i fuzji w warszawskim biurze międzynarodowej kancelarii prawniczej.
Jacek Wiśniewski ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi obsługę prawną w języku polskim, angielskim i francuskim. Jest też doradcą podatkowym.

Jacek Wiśniewski

Agnieszka J. Stenzel-Rosa, której praktyka prawnicza koncentruje się na kwestiach związanych z restrukturyzacją i upadłością przedsiębiorstw. Posiada rozległe doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji w procesach upadłości oraz raportów due diligence. Zajmuje się także reprezentowaniem spółek w procesach cywilnych i gospodarczych.
Agnieszka J. Stenzel-Rosa ukończyła Uniwersytet Adama Mickiewicza. Posługuje się językami angielskim, niemieckim i rosyjskim.
Zanim dołączyła do Squire Sanders, pracowała w różnych departamentach warszawskich kancelarii prawnych.