To już druga edycja konkursu. Pierwsza odbyła się w zeszłym roku, rytuł Super Dyrektor Szkoły zdobyła wówczas Małgorzata Kułaczkowska, dyrektor Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie. Super Dyrektorem Przedszkola została Janina Szajny, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 8 Montessori w Jarosławiu.
- Rezultaty I edycji przerosły nasze oczekiwania związane zarówno z liczbą zgłoszeń, jak i ogromną ilością projektów realizowanych w szkołach i przedszkolach. Zainteresowanie konkursem pokazało, że trafiliśmy na potrzebę pochwalenia się dokonaniami, które bardzo często traktowane są jako osiągnięcia wspólnie wypracowane przy wsparciu i inspiracji płynącej od dyrektora. I takie sukcesy uważamy za najwartościowsze. - mówi o konkursie Elżbieta Piotrowska-Albin, Dyrektor Segmentu Edukacja Wolters Kluwer S.A.
Zwycięzców konkursu wybierze kapituła niezależnych ekspertów, a ogłoszenie wyników nastąpi w trakcie uroczystej gali na XVII Krajowej Konferencji Dyrektorów Szkół i Przedszkoli w październiku 2015 r.
Zgłoszenia należy przysyłać do 30.06.2015 r., zgodnie z zasadami i regulaminem, które opublikowano na stronie www.SuperDyrektor.pl>>

Coraz mniej czasu na zgłoszenie kandydatów do konkursu na Super Dyrektorów>>


Polecamy miesięcznik "Dyrektor Szkoły">>