Na stronie umieszczono zdjęcia uczniów, pod którymi "fani" umieszczają obelżywe komentarze. W ciągu tygodnia fanpage subskrybowało ponad dwa tysiące osób. Wywołało to oburzenie uczniów, którzy powiadomili dyrekcję. 
- Podjęliśmy działania w szkole i poza nią. Do czasu wyjaśnienia - nie będziemy się w tej kwestii wypowiadać - mówi Jarosław Acalski, wicedyrektor I LO.
I LO w Bydgoszczy, którego dotyczy sprawa, uchodzi za jedną z najlepszych szkół w mieście, jednak - jak wynika z komentarzy - uczniowie liceum nie są szczególnie lubiani. Stronę założył nastolatek o pseudonimie "Wampir"
- Chciałem pokazać, jacy naprawdę są ludzie z "jedynki" - mówi. - Uważają się za wielkich ludzi tylko dlatego, że mają pieniądze i chodzą do dobrej szkoły. Ktoś mi powiedział, że nawet nauczyciele na lekcjach mówią do nich: jesteście elitą tego miasta. To mnie irytuje, to nieprawda. - opowiada o swoich motywach, przyznaje, że odzew przerósł trochę jego oczekiwania, ponieważ nie chciał, by na stronie pojawiły się obraźliwe treści. Więcej>>