Umów prezentację LEX Kompas Orzeczniczy 2.0
Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

Biecz: szkoła ewakuowana z powodu skażenia chemicznego

Ze szkoły zawodowej w Bieczu (woj. małopolskie) ewakuowano nauczycieli i uczniów. Powodem było rozlanei substancji chemicznej - podaje Gazeta Wyborcza.

Czterech uczniów trafiło do szpitala.
- Pierwsze niepokojące sygnały pojawiły się kilkanaście minut przed godziną 10. Uczniowie przebywający na korytarzu zaczęli skarżyć się na złe samopoczucie. Natychmiast powiadomiono służby ratunkowe i ewakuowano 46 uczniów oraz 16 nauczycieli i pracowników obsługi - informuje podinsp. Mariusz Ciarka z małopolskiej policji.

Źródło: gazeta.pl. stan z dnia 2 listopada 2015 r.

Za bezpieczeństwo szkoły odpowiada dyrektor>>

Polecamy książki oświatowe