W dniach 17-23 października 2011 roku odbędzie się kolejna - XI już edycja Internetowych Targów Pracy organizowanych przez największy serwis rekrutacyjny GazetaPraca.pl.

Pod adresem www.TargiPracy.Gazeta.pl użytkownicy będą mieli okazję odwiedzić stoiska pracodawców z całej Polski i zapoznać się z najświeższymi ofertami pracy.

Platforma targowa umożliwia pracodawcom pełną prezentację firmy, wraz z wyznawanymi przez nią wartościami, podejmowanymi inicjatywami wyróżniającymi ją na rynku oraz wymaganiami wobec kandydatów.

Każdy pracodawca może umieścić na swoim interaktywnym stoisku materiały informacyjne, promocyjne, artykuły specjalistyczne, zdjęcia oraz pliki audio i wideo, które przybliżą zainteresowanym atmosferę pracy panującą w firmie, a także pokażą kierunek jej rozwoju. Targi stanowią również świetną okazję do spotkania się z potencjalnymi kandydatami m.in. poprzez komunikację na czatach.

Pracodawcy, którzy zdecydują się na udział w Internetowych Targach Pracy GazetaPraca.pl, otrzymają możliwość publikacji dowolnej liczby ofert pracy. Dzięki temu, będę mieli szanse na przeprowadzenie szybkiej rekrutacji, gwarantującej szerokie dotarcie do najlepszych kandydatów na konkretne stanowiska.

Zapraszamy do wzięcia udziału w XI Internetowych Targach Pracy:

www.gazetapraca.pl/gazetapraca/0,115182.html