Organizatorem konferencji jest wydawnictwo Wolters Kluwer. Partnerem Merytorycznym konferencji jest Serwis HR oraz Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych a głównym Partnerem Medialnym Magazyn Personel Plus.

W ramach jednego dnia, w trzech ścieżkach tematycznych poprowadzone zostaną krótkie warsztaty, interaktywne spotkania z praktykami i trenerami oraz indywidualne spotkania z ekspertami.  Wszystko po to aby przedstawiciele działów HR mogli uzyskać odpowiedzi na pytania, z którymi zmagają się w życiu zawodowym oraz praktyczną wiedzę jak działać w sytuacji  nowych wymagań na zmieniającym się rynku.

W ramach konferencji przygotowanych zostało 12 wystąpień warsztatowych, skupionych w trzech blokach, dotyczących następujących obszarów:

  • rozwiązań i najlepszych praktyk składających się na optymalny model współpracy działów HR z zarządem firmy,
  • zmian i rozwiązań prawnych, które mogą wpłynąć na działy HR i przemodelować politykę personalną,
  • nowych narzędzi i rozwiązań dla HR o strategicznym  znaczeniu dla firmy.

 Rozwiązania HR - konferencja

Do współpracy i poprowadzenia wystąpień zaproszone zostało grono wybitnych ekspertów rynku pracy, prawników, wykładowców i autorów książek wydanych przez Wolters Kluwer.

Konferencja skierowana jest do dyrektorów, managerów oraz kierowników działów HR, szkoleń, rozwoju, kadr i płac. Udział w konferencji jest bezpłatny i możliwy po zalogowaniu się na stronie konferencji www.ABC.com.pl/rozwiazaniahr