Samo zarządzanie rozwojem ludzi podąża zgodnie z ogólnym trendem Partnerstwa Biznesowego HR, gdzie wskaźniki ewaluacji szkoleń i pokazywanie realnego wpływu działań rozwojowych na wyniki organizacji staje się już dziś koniecznością.

Jak zarządzać procesami rozwoju ludzi w organizacji by dawały one zawsze jasno powiązane rezultaty biznesowe?

Jakimi narzędziami zadbać o ekonomikę budżetu szkoleniowego według koncepcji 70/20/10?

Jak budować wskaźnikowe Partnerstwo Biznesowe HR w obszarze rozwijania ludzi?

Pełne spektrum odpowiedzi na te pytania można znaleźć w dostępnej w elektronicznej księgarni Profinfo książce „Zarządzanie szkoleniami. Jak skutecznie realizować politykę szkoleniową w firmie”, która ukazała się 26 września br. nakładem Wolters Kluwer.

Dowiedz się więcej z książki
Zarządzanie szkoleniami. Jak skutecznie realizować politykę szkoleniową w firmie
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł

 

Autor publikacji, Paweł Kopijer, jako wieloletni ekspert obszaru Human Resources Development (HRD) z bogatym doświadczeniem jako HR menedżer, konsultant, badacz, wykładowca i mówca, a także twórca wielu innowacyjnych rozwiązań wdrażanych w przedsiębiorstwach, dzieli się z Czytelnikami praktycznymi narzędziami i studiami przypadków.

Publikacja skierowana jest przede wszystkim do praktyków odpowiedzialnych w organizacjach za realizację polityki szkoleniowej. Z pewnością może stanowić praktyczne wsparcie w bieżącej pracy specjalistów lub menedżerów ds. szkoleń czy menedżerów personalnych odpowiadających też za zarządzanie szkoleniami. Książka stanowi również bogate źródło wiedzy dla trenerów biznesu.