Wirtualne Targi Pracy 2011

Zapraszamy na II Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Zarejestruj się i znajdź swoje powołanie

Chcesz znaleźć swoją wymarzoną pracę? Teraz możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że weźmiesz udział w Wirtualnych Targach Pracy Monsterpolska.pl. Targi odbędą się od 28 marca do 3 kwietnia 2011 roku.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Wirtualnych Targach Pracy Monsterpolska.pl, wchodząc 28 marca na stronę www.dnipracy.pl, przeniosą się do wirtualnego świata rekrutacji stworzonego dla ich komfortu w technologii 3D.

Poszukujący pracy będą mogli pozostawić swoje CV, odwiedzić stoiska pracodawców, zapoznać się z profilem ich działalności oraz wymaganiami na poszczególne stanowiska, a także porozmawiać z nimi na czatach. Ponadto podczas trwania targów odbędzie się wiele ciekawych konferencji i szkoleń.

Dla pracodawców Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl to nie tylko okazja do prezentacji ofert pracy, ale przede wszystkim nawiązania bezpośredniego kontaktu z poszukującymi pracy kandydatami. Platforma została tak pomyślana, aby pracodawca mógł ocenić kandydata tak samo jak podczas prawdziwej rozmowy kwalifikacyjnej.

Wśród pracodawców na tegorocznych targach znajdą się m.in. Decathlon,  PricewaterHouseCoopers, Capgemini i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych targów od 28 marca do 3 kwietnia. Już 14 marca pod adresem www.dnipracy.pl zostanie uruchomiona platforma służąca do rejestracji kandydatów.

Informacje dodatkowe:

monsterpolska.pl (Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.) to część największego na świecie serwisu kariery monster.com. W Polsce firma jest obecna już od 1999 roku, wcześniej jako jobpilot.pl.  Celem monsterpolska.pl jest ułatwienie kontaktu pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami. Pracobiorcom, serwis monsterpolska.pl oferuje możliwości rozwoju i kierowania swoją karierą zawodową. Pracodawcom ułatwia poszukiwanie wykwalifikowanych kandydatów. Jest to możliwie dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym usługom, usprawniającym proces rekrutacji.

Kontakt dla mediów:

Ewelina Nowicka
Triple PR
ul. Elektoralna 24/73 00-892 Warszawa
tel. 22 216 54 20;
ewelina.nowicka@triplepr.pl