Inwenta już po raz szósty zaprasza na autorską konferencję Lato HR, która odbędzie się 5 lipca 2016 r. w Warszawie.  W tym roku program merytoryczny wydarzenia skoncentrowany będzie wokół zarządzania przez wartości. Czy wartości przełożyć się mogą na wyniki finansowe organizacji? 

Swoimi doświadczeniami w roli prelegentów dzielić się będą przedstawiciele firm m.in.: Polfa Warszawa, Skanska Commercial Development Europe, Siemens, Konfederacja Lewiatan, Akademia Leona Koźmińskiego.

Zaplanowana jest również debata ekspercka, w którą moderować będzie Beata Bukowska – Partner w firmie doradztwa personalnego Inwenta. Wydarzenie poprowadzi Paweł Kaczmarczyk z Konfederacji Lewiatan.

Wydarzenie skierowane jest do Dyrektorów HR, Senior HR Menedżerów oraz Business Partnerów, a także  wszystkich osób związanych z branżą zarządzania zasobami ludzkimi. W każdej edycji staramy się prezentować nowe trendy, narzędzia i rozwiązania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Przykładamy wagę, aby każdy temat prelekcji zobrazowany został konkretnym studium przypadku. Współpracujemy z doświadczonymi i ciekawymi prelegentami.

Nasza konferencja to nie teoria, to najlepsze praktyki stosowane przy realizacji projektów HR.

Dodatkowe informacje odnośnie wydarzenia znaleźć można pod adresem www.latohr.pl

Źródło: Inwenta