Od października 2011 rusza III edycja Employer Branding School - pierwszej w Polsce profesjonalnej szkoły EB! W jej ramach prowadzone są warsztaty związane z tematyką employer branding. W ofercie przygotowane zostały trzy moduły: Strategia, Internal i Narzędzia EB, a w ich ramach sześć nowych warsztatów. Szczegółowy program dostępny jest już na stronie Employer Branding Institute.

Do współpracy zaproszony został nowy zespół trenerów-praktyków, którzy tematy z obszaru EB wdrażają skutecznie w ramach swoich organizacji. Realne case study, nowe narzędzia i praca z praktykami, na te aspekty położony został nacisk przy przygotowaniu trzeciej edycji Employer Branding School.

ZAPISY JUŻ RUSZYŁY!

 

Organizatorem warsztatów jest Employer Branding Institute – jedyna organizacja w Europie Środkowej, posiadająca kompleksowy system certyfikacji specjalistów EB i firm szkolących swoich pracowników! Warsztaty Employer Branding prowadzone są od 2010 roku. Klientami Employer Branding School sąnajwięksi pracodawcy w Polsce. Udział w warsztatach umożliwia kontakt z najlepszymi ekspertami EB w Polsce i za granicą, systemowe podejście do budowania wizerunku oraz możliwość uzyskania jedynego w Polsce certyfikatu poświadczającego kompetencje w obszarze EB.

Dowiedz się więcej, sprawdź terminy, zarezerwuj miejsce na wybrane warsztaty: ZOBACZ WIĘCEJ.