- Zgodnie ze światowymi tendencjami w opiece zdrowotnej oferujemy pacjentom klinikę specjalizującą się w konkretnym obszarze jakim w naszym przypadku jest głowa i szyja ze szczególnym uwzględnieniem laryngologii. Wiemy, że pacjenci poszukują i cenią miejsca, gdzie dany problem medyczny może być rozwiązany od  specjalistycznej diagnostyki po wykonanie zabiegu chirurgicznego, o ile jest on potrzebny – mówi dr Norbert Górski,  specjalista chirurgii głowy i szyi, który razem z lekarzem Pawłem Szwedowiczem jest współzałożycielem Kliniki.

W placówce wykonuje się między innymi pełną ocenę endoskopową górnych dróg oddechowych. Poza kompleksową diagnostyką laryngologiczną i leczeniem zachowawczym, Klinika  zapewnia również leczenie chirurgiczne. Specjalizuje się w minimalnie inwazyjnych zabiegach endoskopowych, w tym jako jedyny niepubliczny ośrodek na Mazowszu wykonuje endoskopowe zabiegi w obrębie ślinianek podżuchwowych i przyusznych. Dysponuje również technologią endoskopowego udrażniania zatok przynosowych – tzw. balonoplastyką.

Właścicielem Kliniki jest spółka Optimum Medica, jest to jej pierwsza inwestycja. Klinika oferuje świadczenia na zasadach komercyjnych, współpracuje także z wieloma prywatnymi ubezpieczycielami, w przyszłości rozważa udział w postępowaniu konkursowym NFZ.  Placówka mieści się przy ulicy Broniewskiego 3.