W nowej placówce centrum będzie między innymi działała specjalistyczna pracownia fotograficzna „obrazowania uśmiechu”, w której przy użyciu nowoczesnego sprzętu będzie możliwe wykonanie analizy rysów twarzy, w tym uśmiechu, dzięki czemu w diagnostyce osiągnięte zostaną najlepsze efekty estetyczne.

Obecnie Medicover prowadzi w Warszawie w sumie 9 własnych placówek, które  mieszczą się przy ulicach: Al. Jana Pawła II, Inflancka, Aleje Jerozolimskie, Klimczaka, Poligonowa, Puławska, Wołoska i Cybernetyki, oraz kilkadziesiąt współpracujących.

Na październik 2017 roku sieć zapowiada otwarcie nowego centrum medycznego na warszawskiej Pradze, kolejne, zlokalizowane w tej samej dzielnicy, ma być otwarte w I kwartale roku 2018.

W całej Polsce Medicover posiada ponad 160 placówek w różnych regionach Polski i współpracuje z ponad 1 700 placówkami partnerskimi w całym kraju. O zdrowie pacjentów troszczy się ponad 3000 lekarzy i 1100 pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych oraz przeszło 9 tysięcy lekarzy współpracujących. W sumie sieć opiekuje się ponad 8 tysiącami firm i ponad 660 tysiącami pacjentów.

Źródło: www.medicover.pl

 [-DOKUMENT_HTML-]