Działa tutaj 11 gabinetów lekarskich, gabinet zabiegowy oraz punkt pobrań.

W przychodni przyjmują lekarze interniści, pediatrzy, ginekolodzy, okuliści, laryngolodzy, dermatolodzy, kardiolodzy, urolodzy, neurolodzy, reumatolodzy oraz alergolodzy.  Realizowane są także kompleksowe badania z zakresu medycyny pracy, badania laboratoryjne, badania USG, biopsje cienkoigłowe oraz badania spirometryczne.

Placówka posiada między innymi wyodrębnioną część pediatryczną. Przy wejściu znajdują się miejsca parkingowe dla pacjentów przychodni.

Medicover zapowiada dalszy rozwój działalności w tej dzielnicy Warszawy. W pierwszym kwartale 2018 roku otwarta zostanie kolejna placówka na Pradze, która będzie zlokalizowana przy ulicy Łukiskiej 1.

Medicover prowadzi w całej Polsce ponad 160 centrów medycznych i współpracuje z ponad 1 700 placówkami partnerskimi w całym kraju. O zdrowie pacjentów troszczy się ponad 3000 lekarzy i 1100 pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych oraz przeszło 9 tysięcy lekarzy współpracujących. W sumie sieć opiekuje się ponad 8 tysiącami firm i ponad 660 tysiącami pacjentów.

W warszawskim Wilanowie Medicover prowadzi także szpital.

Źródło: www.medicover.com.pl

 [-DOKUMENT_HTML-]